Підписатися на RSS

/Files/images/лидер.jpg

Cтиль спілкування з іншими людьми зазвичай формується у людини з плином життя. Життя змінюється, і людина зазвичай сама підлаштовується під обставини. Так вона керує собою і своєю поведінкою. Але буває часто, що деякі риси характеру можуть передаватися в спадково і виявлятися вже в дитинстві з особливою силою.

ЩО ТАКЕ ЛІДЕРСТВО?

Лідерство – це риса важлива і необхідна. З її допомогою чоловік або жінка може добитися в житті набагато більше, ніж людина без такої риси. Лідерство проявляється зазвичай у прагненні віддавати вказівки, керувати, в умінні добре стратегічно командувати.

Діти, які є лідерами від природи, незалежні і самостійні. У таких хлопців завжди є особистий план дій. Лідери готові продумати і свою поведінку, і стиль поведінки оточуючих його людей.

Тобто лідер – це така людина, яка здатна повести за собою багатьох інших людей, надихнути їх на якісь нові справи і звершення, направити саме в те русло, яке лідер сам вважає важливим.

Лідерські якості крихітки можуть почати проявлятися ще в дитячому садку. Малюк-лідер може почати командувати за столом, сам розподіляти всім іграшки, проводити та організовувати ігри. Роль ведучого – звичайно ж, для нього!

Що роблять лідери?

ДИТИНА ЛІДЕР

Буває, що вихователі лають таких діток за «самодіяльність». Це неправильно, впевнені психологи. Найкраще показати малюка штатному психологу, який зміг би спрямувати енергію крихітки-лідера в потрібне русло.

У школі діти-лідери проявляю себе ще яскравіше. Батькам головне зрозуміти, що проблеми в цьому немає. Є просто малюк-лідер, з відмінними задатками на майбутнє. І їх потрібно підтримати.

Як спілкуватися з лідером вдома?

Запам’ятайте, дітки-лідери мають свій власний погляд і завжди прагнуть порадити щось всупереч твоєму бажанню.

Будьте в таких ситуаціях лояльною. Не варто замикати малюка-лідера в рамках твоїх власних бажань. Лідерові необхідно простір для вчинків. Але, ви повинні показати малюкові, що ви старша, ви мама, він повинен цінувати ваш авторитет і слухатися вас.

Спробуйте знайти свій підхід до дитини, шукай компроміс. Вамі треба зберегти материнський авторитет і, одночасно, направити творчу діяльність твого лідера на корисні справи.

І наостанок ще одна порада: наберися терпіння у вихованні лідера. Пройде зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, наскільки це прекрасно – виховати чоловічка з власною думкою і новим креативним підходом до навколишньої дійсності!

Кiлькiсть переглядiв: 1178

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.