СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

/Files/images/foto_pedagogi/IMG_0865.JPG

Соціальний педагог: Мукхопадхяй Лариса Олексіївна, спеціаліст
стаж: 4 роки

Педагогічне кредо: "Ви говорите: діти мене втомлюють...Ви праві. Ми втомлюємося, від того що треба підніматися до їхніх почуттів... Підніматися, ставати навшпиньки, тягнутися щоб не образити.
Дитинство - це коли жовтий колір - яскраво жовтий, дерева - живі велетні, а до місяця можна доторкнутися рукою, коли серед друзів є невидимий хлопчик, а під ліжком явно хтось живе...
Адже мені довірено дитинство.

контакний телефон: 0962032973

Працівники психологічної служби здійснюють соціально-педагогічну і психологічну підтримку дітей-інвалідів, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей. Підтримка цих сімей відбувається через організацію і проведення різноманітних заходів, залучення до творчості та включення в активне життя колективу.
Фахівці психологічної служби відстоюють права та інтереси дітей у різноманітних інстанціях, здійснюють супровід у оформленні важливих документів.

/Files/images/psiholog/67648897.png

Значну увагу надають роботі з сім'ями, що потрапили у складні життєві ситуації. Адже, працюючи з родиною, соціальний педагог є і порадником сім'ї, і консультантом із питань сімейного законодавства, міжособистісної взаємодії в родині, і захисником прав та інтересів дитини.

Основна із основних задач полягає у вирішенні складних соціально-педагогічних та психологічних проблем дітей, членів їх сімей, педагогічного колективу.

Реалізація цієї задачі проводиться за наступними напрямками:

- діагностичний

- корекційно-розвивальний