/Files/images/cooltext832638363.gif

/Files/images/normativn_dokumenti/lokalnye-normativnye-akty.jpg

Прийом дітей здійснюється на підставі наступних нормативних документів: Конституцією України, Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету

Міністрів України від 27.01.2021 № 86 ( зі змінами від 26 вересня 2023р. №1022; наказу «Про затвердження Порядку комплектування дошкільних закладів (груп) компенсуючого типу» від 27.03.2006 № 240/165, Основ законодавства України про охорону здоров'я (№ 2802 - 12) від 11.04.2006, Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» за № 2506 від 16.05.2008, «Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу» №1/9-389 від 25.05.2011 та іншими законодавчими документами.

"ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД"

З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до дошкільного закладу
у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

/Files/images/shap1.jpg

За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори, співробітники дошкільного закладу.

Для цього вам потрібно надати такі документи:

*копія свідоцтва про народження (оригінал та копію)

*паспорт одного з батьків (опікунів) дитини (оригінал та копію)

*довідку від лікаря-офтальмолога

Система «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» пропонує батькам докладну інструкцію про порядок роботи в ній.

Увійти в цю систему можна з офіційних сайтів Департаменту освіти (розділ «Харківська міська освітня мережа. ІСУО») та управлінь освіти адміністрацій районів. Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади м. Харкова додається (http://www.kharkivosvita.net.ua/document/3393 )

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ НЕОБХІДНО НАДАТИ:

- ЗАЯВУ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ;

- КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ;

- ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО СПЕЦІАЛЬНОЇ ГРУПИ: ВИТЯГ ІНКЛЮЗИВНО РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ;

- МЕДИЧНУ ДОВІДКУ ВІД ЛІКАРЯ-ОФТАЛЬМОЛОГА;

- МЕДИЧНА ДОВІДКА, ВИДАНА ВІДПОВІДНО ДО СТ.15 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ ВІД ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ", РАЗОМ З ВИСНОВКОМ ПРО ТЕ, ЩО ДИТИНА МОЖЕ ВІДВІДУВАТИ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

- НАПРАВЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Адреса Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради:

вул.Танкопія, буд.15/2

Години прийому: щовівторка з 15.00 до 17.00