/Files/images/patrotichne_vihovannya/20225701_au_large.jpg

Національно-патріотичний компонент фізичного виховання дошкільників

Актуальність. Сьогодні виховання любові до Батьківщини, українського народу починають ще з раннього віку. Дуже важливо, щоб наші діти мали національну самосвідомість, були підготовлені до активної участі у суспільномц житті своєї Батьківщини.
Дошкільний вік - найбільш сптиятливий для формування громадянських рис особистості. Початковим етапом соціальної адаптації дитини є дитячий садок, а саме умов життя в товаристві незнайомих людей.
Завдання педагогів: формувати первинні прояви майбутнього громадянина, забезпечити входження дитини в природній світ, традиції українського народу.
Метою роботи інструктора з фізкультури є виховання патріотичних почуттів до своєї країни; учити дітей знанням про державні символи України; розвивати мовлення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до національних символів, формувати патріотичний свтогляд на основі активізації знань про особливості українськиї квітів-оберегів, українських народних ігр, розваг, знайомство вихованців із календарно-обрядовими українськими народними святами.

Форми організації дітей:
* використання народних українських ігор на заняттях та спортивних розваг і святах;
* організація тематичних фізкультурних занять до святкування державних, народних свят;
* використання атрибутів патріотичного спрямування в різних частинах занять;
* оздоровлення дітей на заняттях фізкультури нетрадиційними методами: релаксація, масаж і самомасаж, дихальна гімнастика, елементи хатха-йога.

/Files/photogallery/8560/IMG_3798.JPG

/Files/photogallery/8560/IMG_3923.JPG