• Основні напрями роботи

/Files/images/mk1.png

Завдання на новий 2020 /2021 навчальний рік та оздоровчий період:

Виходячи з аналізу освітньо-виховної та методичної роботи за 2019/2020 навчальний рік, враховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2020/2021 навчальний рік.

Єдина науково-методична тема, над якою працює район - «Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

Головна науково-методична мета, над якою буде працювати педагогічний колектив дошкільного закладу:

формування стійких гуманістичних якостей особистості дитини з порушеннями зору у процесі духовного виховання.

Головний пріоритетний напрям роботи закладу – фізкультурно-оздоровчий та валеологічний.

Пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

1. Формування компетентності з питань безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку.

2. Виховання основ культури споживання у дітей дошкільного віку.

3. Формування готовності учасників освітнього процесу до реалізації основних засад нової української школи.

/Files/images/Ebook.jpg