• Основні напрями роботи

/Files/images/3.jpg

Завдання на новий 2016 /2017 навчальний рік та оздоровчий період:

Виходячи з аналізу освітньо-виховної та методичної роботи за 2015/2016 навчальний рік, враховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2016/2017 навчальний рік.

Єдина науково-методична тема, над якою працює район - «Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

Головна науково-методична мета, над якою буде працювати педагогічний колектив дошкільного закладу:

формування стійких гуманістичних якостей особистості дитини з порушеннями зору у процесі духовного виховання.

Головний пріоритетний напрям роботи закладу – фізкультурно-оздоровчий та валеологічний.

Пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік:

1. Розвиток початкових економічних знань, умінь, навичок і якостей у дітей дошкільного віку.

2. Формування основ патріотичних почуттів дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності.

3. Удосконалення форм, методів, прийомів формування навичок самообслуговування у дітей з порушенням зору.

і. /Files/images/936630216.gif