День врожаю !

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 267 компенсуючого типу Харківської міської ради» педагоги, батьки та діти долучилися до святкування християнського свята врожаю.

У цей день дорослі поглиблюють уявлення дошкільників про традиції святкування українським народом Яблучного Спаса. Увагу дітей звертають на прикмети цього дня та зміни, що відбуваються в природі, вшановують людей, які виростили яблука та зібрали мед.

Найбільше радості дітям і дорослим принесло смакування стиглими яблуками та запашним медом.

Педагоги закладу з нагоди свята бажають усім бути здоровими, сильними та красивими.

/Files/images/Фо3.jpg

/Files/images/Фо2.jpg