23.11.2018 Методичне об'єднання для вихователів

23 листопада у закладі відбулося методичне об'єднання для вихователів груп середнього дошкільного віку (4-й, 5-й р.ж.) закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів Немишлянського району.
Тема. Економічне виховання дітей дошкільного віку в умовах освіти для сталого розвитку.
Мета: поглиблювати знання педагогів щодо використання сучасних методів навчання для успішного розв'язання завдань економічного виховання дітей; розвивати вміння працювати в малих групах; творчо мислити, діяти в нестандартних ситуаціях; виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів, взаємоповагу; стимулювати прагнення поглиблювати знання шляхом самоосвіти; сприяти оптимізації економічного виховання у ЗДО.
План: 1) Організаційний блок
2) Мотиваційний блок