• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична cкарбничка

/Files/images/f2b57b12c4.gif

Шановні гості сайту, на цій сторінці ви зможете знайти корисні матеріали для педагогів дошкільних закладів та батьків, які цікавляться організацією методичної роботи.

Чинні програми у 2020/2021 навчальному році

Комплексні освітні програми:

* "Впевнений старт", програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (авт.кол.: Андрієтті О.О., Голубович О.П. та ін.)

* "Дитина", освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук.кер. Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У.,Кудикіна Н.В.)

* Методичні рекомендації до Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук. кер. Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У., Кудикіна Н.В.)

* Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"

* "Соняшник", комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку (авт. Калуська Л.В.)

* "Про себе треба знати про себе треба дбати", програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.)

* "Україна - моя Батьківщина", програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. Кичата І.І., Каплуновська О.М. Палець Ю.М.; за наук.ред. Рейпольської О.Д.)

* "Веселкова музикотерапія", програма оздоровчо-освітньої роботи старшого віку (авт. Малашевська І.А., Демидова С.К.)

* "Дитина у світі дорожнього руху", програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт. Тимовський О.А.. Репік І.А.)

* Програмно - методичний комплекс "Програма розвитку дітей сліпих та зі зниженим зором від народження до 6 років" (авт. Гудим І.М. та ін.)

Кiлькiсть переглядiв: 716

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.