• Cоціально-психологічна сторінка

Соціальний педагог: Корнієнко Надія Анатоліївна, спеціаліст

/Files/images/foto_pedagogi/Хижниченко А..JPG

Практичний психолог: Хижниченко Алла Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії

Працівники психологічної служби здійснюють соціально-педагогічну і психологічну підтримку дітей-інвалідів, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей. Підтримка цих сімей відбувається через організацію і проведення різноманітних заходів, залучення до творчості та включення в активне життя колективу.
Фахівці психологічної служби відстоюють права та інтереси дітей у різноманітних інстанціях, здійснюють супровід у оформленні важливих документів.

Значну увагу надають роботі з сім'ями, що потрапили у складні життєві ситуації. Адже, працюючи з родиною, соціальний педагог є і порадником сім'ї, і консультантом із питань сімейного законодавства, міжособистісної взаємодії в родині, і захисником прав та інтересів дитини.

Основна із основних задач полягає у вирішенні складних соціально-педагогічних та психологічних проблем дітей, членів їх сімей, педагогічного колективу.

Реалізація цієї задачі проводиться за наступними напрямками:

- діагностичний

- корекційно-розвивальний