Харчування для здорових очей

Перше, що ви повинні зробити, якщо бажаєте покращити свій зір або зір вашої дитини - це почати правильно харчуватися. Ваша їжа повинна бути багата калієм та вітамінами:

/Files/images/vitamin1-300x300.jpg

Анимашки Еда

ВІТАМІН С (аскорбінова кислота) сприяє загальному опору організму. Найбільш багаті вітаміном С плоди шипшини, чорної смородини,цитрусові, цибуля, листкові овочі.

Анимашки Еда

Дуже важливий ВІТАМІН А, який потрібен для нормального обміну речовин та виводу шлаків. Вітамін А утворюється з їжі, яка багата каротином, який міститься у моркові, салаті, у зелених частинах рослин, риб'ячем жирі, яєчних жовтках та ікрі.

ВІТАМІНИ групи В впливають на живлення нервових тканин.

Анимашки ЕдаВІТАМІН В1 сприяє згоранню крохмалів та цукру, забезпечуючи енергією м'язи. Джерела вітаміна В1: арахіс, хлібні злаки (жито, пшениця, кукурудза), пивні дріжджі, темний рис, мед.

ВІТАМІН В2 потрібен для кисневого обміну. При його відсутності розриваються дрібні судини, очі наливаються кров'ю.
Джерела вітаміна В2: зелені листя овочів, яблук, пшениця, темний рис, пивні дріжджі.

Анимашки Еда

/Files/images/tu-300x225.jpg

ВІТАМІН В6 , мінімальна денна норма якого - 2 мг, є природним заспокійливим. При його недоліку очі страждають від утоми. Джерела вітаміну В6: капуста, хлібні злаки, жовток яйця, риба всіх видів.

Анимашки Еда

ВІТАМІН В 12 сприяє повноцінному складу крові. Джерела вітаміна В12: виноград та виноградні соки, петрушка, яєчний жовток, чорнослив, чорна смородина.

КАЛІЙ - важливий мінерал для підтримання молодості та сили очей. Калій знаходиться у яблуках, яблуневому оцеті та меді. Денний раціон калія може складатися з чайної ложки яблуневого оцету та склянки води.

Анимашки Еда

Дотримуючись цих порад, ви повернете яскравість та молодість вашим очам. Не вік, а непрпвильне харчування псують ваші очі. Щодня ви повинні витрачати лише 20-30 хвилин, щоб ваш зір був нормальним, незалежно від віку.

/Files/images/ребёнок с арбузом.jpg

ПРИРОДА НА ВАШОМУ БОЦІ!

Анимашки Дети

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.