На ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій "Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів району" робота педагогів закладу була відзначена дипломом ІІ ступеню.

Колектив авторів у своїй роботі ділиться досвідом організації корекційно-відновлювальної роботи з дошкільниками в умовах закладу компенсуючого типу.

Систематизуючи багаторічні здобутки, автори поєднали традиційні форми та прийоми роботи з інноваційними. Дидактичні, сюжетно-рольові, пластичні та рухливі ігри, ігри з природним та підручними матеріалами, вправи на піддування, слухання та імітація звуків, звуконаслідувальні ігри, артикуляційна гімнастика, використання елементів ТРВЗ, гімнастика для очей мають корекційну спрямованість.

У 2012/2013 навчальному році досвід корекційно-виховної роботи був опрацьований та визнаний переможцем районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

/Files/images/ДИПЛОМ.jpg

/Files/images/Фото0328.jpg

7 жовтня 2014 року була надрукована книга "Форми корекційно-виховної роботи з дітьми з порушеннями зору", яка представлена на колегії Управління освіти Фрунзенського району

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ

ТА

БАЖАЄМО ПЕДАГОГІЧНОГО НАТХНЕННЯ!

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.