• Планування роботи закладу

Методична робота дошкільного закладу на 2017/2018 навчальний рік

/Files/images/ln_razdeltel/4890549f901c.jpg

/Files/images/zima/img3.jpg

1. Педагогічна рада "Виховання дитини-патріота в умовах ДНЗ".

2. Інформаційний виступ по результатам тематичного вивчення " Форм та методів роботи з дітьми щодо ознайомлення з національною культурою" (завідувач Баштинська З.І.) .

3. Виступ "Патріотичне виховання засобами корекційної роботи" (вчителі-дефектологи Нікітіна Н.М., Євдошенко О.А.).

4. Консультація "Ознайомлення з національною культурою під час музичної діяльності " ( музичний керівник Головко О.М.).

5.Консультація "Патріотичне виховання засобами художнього слова" (вихователь Петухова Г. М.).

/Files/images/zima/107540012_138571880035757__1_gif_iskra.gif

6. Колективний перегляд: формування ціннісного ставлення до національної культури під час реалізації освітньої лінії "Мовлення дитини" (вихователь Бондаренко Л.В.).

7. Підготувати та надати практичні рекомендації для педагогів при формуванні культури мовлення та мовленнєвого етикету (вчитель-дефектолог Нікітіна Н.М.).

8. Підготувати практичні рекомендації щодо корекції культури спілкування у дошкільнят (вихователь-методист Любінецька Л.В.).

/Files/images/zima/db924dd0d002c6a70f62b31887e6edf0.gif

9. Провести групові батьківські збори. Перша мол. група: "Криза трех років". Як уникнути негативних наслідків. Другі мол. групи: "Патріотичне виховання дошкільників в сучасних умовах". Середні групи: "Роль батьків у вихованні культури спілкування дошкільників". Старші групи: "Мовленнєва компетентність і культура спілкування та їх значення для подальшої успішності дитини" (вихователі груп).

10. Фізкультурна розвага " Спорт - здоров'я, спорт - це сила, що дають всім дітям крила", "Веселі старти" з елементами футболу для старших груп (музичні керівники, вихователі.).

11. Розвага для старших груп " Свято Миколая малі українці вітають" ( музичні керівники, вихователі)

12. НОВОРІЧНІ СВЯТА!!!

/Files/images/zima/animashka-novyj-god.gif