• Планування роботи закладу

Методична робота дошкільного закладу на 2020/2021 навчальний рік

/Files/images/zima/107540012_138571880035757__1_gif_iskra.gif

II КВАРТАЛ

1. Педрада "Виховання ощадливості в системі економічного розвитку дошкільників."

2.Консультація: "Актуальність проблеми економічної освіти дітей дошкільного віку."(вихователь-методист Любінецька Л.В.)

3.Консультація "Запрошуємо до столу, або як виховувати культуру споживання". (вихователь-методист Любинецька Л.В., ).

/Files/images/zima/2e5b86f27dd165a79588970e1acb6d13.jpg

4. Семінар-практикум: "Сталий розвиток. Раціональне споживання".

5. Виступ на семінарі-практикумі: "Економічне виховання дітей дошкільного віку за кордоном" (вихователь-методист Любинецька Л.В.).

6. Консультація: "Взаємодія сім'ї та закладу у вихованні господарів. Прості правила збереження ресурсів удома".(вихователь-методист Любинецька Л.В.).

7. Консультація "Виховання ощадливості в системі економічного розвитку як психолого-педагогічна проблема" (вчитель-дефектолог Євдошенко О.А.)

/Files/images/zima/DSC07721.JPG

8. Виступ на семінарі-практикумі "Практичні шляхи реалізації економічного виховання у закладі" (вихователь Близнюк Т.В.)

9. Майстер-клас "Нове життя старим речам" (вихователь Дем'яненко Т.В.)

10.Консультації "Особливості розвитку пам'яті в дошкільному віці", "Види та умови найбільш ефективного розвитку пам'яті у дітей, що мають порушення зору". (вчитель-дефектолог Нікітіна Н.М.).

11. Групові батьківські збори " Про програмне забезпечення освітнього процесу у 2020/2021 н.р. Особливості психічного і фізичного розвитку дітей дошкільного віку" (завідувач Баштинська З.І. вихователь-методист Любінецька Л.В., вчителі-дефектологи, вихователі груп).

12. Тиждень безпеки руху дітей (музичні керівники, вихователі)

/Files/images/zima/animashka-novyj-god.gif

13. Розвага "Їде святий Миколай" (музичні керівники, вихователі).

14. Фізкультурне свято "Веселі старти" (музичні керівники, вихователі)

/Files/images/zima/db924dd0d002c6a70f62b31887e6edf0.gif

15. Розвага: "Колядуєм і щедркєм, радісно святкуєм" (музичні керівники, вихователі).

16. Розвага: "Від Різдва до Водохреща" (музичні керівники, вихователі).

17.Свята "Новорічне свято" (музичні керівники, вихователі).

18. Вистави: екологічна казка "Що посієш те й пожнеш" (музичні керівники, вихователі).

19. Фізкультурна розвага " Із спортом дружи - здоров'я бережи" (музичні керівники, вихователі).

20. Фізкультурна розвага з використанням народних ігр (музичні керівники, вихователі).

/Files/images/zima/novyj-god-blestjashka.gif