• Офтальмологічна сторінка

/Files/images/1234471808_boy.jpg

Людей не видя пред собой,

Не замечая в сквере лавочки,

По улице идёт слепой,

Потрагивая землю палочкой.

Его толкнут, пройдут вперёд,

И тотчас, торопясь вмешаться,

Какой-то зрячий призовёт,

Быть чутким и не толкаться.

Но слышу голос я его,

Не громкий в человечьем гуде:

- Толкайтесь...Это ничего...

Я буду знать, что рядом люди.

Гарний зір - це неодмінна умова для повноцінного життя будь-якої дитини. За статистикою Міністерства охорони здоров'я України більше мільйона дітей страждають різними очними захворюваннями: короткозорість, далекозорість, косоокістю, астигматизмом, амбліопією ... Лікарі констатують, що за останні 10-15 років значно зросла кількість дітей з патологією зорової системи.Хорошее зрение – это условие для полноценного развития ребенка

Можливість добре бачити цей світ, дуже важлива для дитини: тільки тоді він осягає його у всій повноті. Для самих маленьких головне, щоб зорова система розвивалася правильно. У підлітків - інші проблеми: великі навантаження в школі викликають зорове перевтома, яке може призвести до серйозних захворювань.Лікарі-офтальмологи нагадують батькам - чим раніше починається вирішення проблем із зором, тим більше можливостей отримати дійсно хороший результат. Зорова система в дитинстві дуже гнучка. На неї легше впливати, вона більш сприйнятлива, ніж у дорослих. Проте з часом ситуація змінюється, головне не упустити сприятливий момент!Функціональне розвиток органа зору починається відразу після народження дитини і триває до 12-14 років. Саме в дитинстві найлегше впоратися з більшістю очних захворювань, не вдаючись до хірургічного втручання. Однак для цього необхідна своєчасна діагностика і вчасно розпочате лікування. Часто від того, коли виявлена ​​хвороба, залежить дуже багато. Адже шанси на успіх можуть дуже швидко зникнути. Не потрібно чекати, поки "таємні" проблеми стануть явними! Приводьте дитину до фахівця, і ви будете впевнені, що його зір розвивається правильно.

/Files/images/foto/IMG_0693.JPG/Files/images/foto/IMG_0694.JPG

Комплексна стимуляція зору

У дитинстві зір ще тільки формується, тому саме в цей час існує благодатний грунт для його виправлення без хірургічного втручання за допомогою терапевтичних методик та комплексної стимуляції зору.
детская офтальмология Эксимер KIDS

Динамічне спостереження у лікаря

Так як зорова система дитини постійно розвивається, дітям потрібно динамічне спостереження у лікаря. Тільки в цьому випадку завжди можна врахувати виниклі зміни і скорегувати лікувальну або профілактичну програму відповідно до ситуації.

Шановні батьки!

Пам'ятаєте, саме в дитячому віці проблеми із зором добре вирішуються за допомогою самих щадних методів. Якщо ви хочете "запрограмувати зір вашої дитини на довгу і безперебійну роботу, потурбуйтеся про це зараз. Тільки комплексна діагностика може показати, що потрібно в даному конкретному випадку в даний момент. Можливо, вашій дитині взагалі не потрібно проходити лікування. Але рішення про це має приймати тільки лікар! Головне - вчасно до нього звернутися.

Бережіть дитячі оченята! Гарний зір - ключ до щасливого майбутнього!