Всеукраїнський День дошкілля!

2017-09-27

/Files/images/yalogo_-chisla_v-2017_hoci_den_doshkillja_1.jpg У вас професія – прекрасна, клопітка , буває тяжка, Тож терпіння вам у праці, розуміння у сім’ї, Щоб всі плани календарні ви писали від душі. Хай буде керівництво мудрим, успішною кар’єра. Щоб з гідністю долали ви всі труднощі й бар’єри. А ще кохання до безтями, і щоб було взаємним. Щоб взагалі життя було і довгим і приємним. Дорогі мої колеги, рідні мої друзі! Хай здоров’я у вас буде, і все по заслузі!

Професія вихователя і всіх робітників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Від професіоналізму і мудрості дошкільних працівників, уваги до унікального і своєрідного світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємось до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо їм здоров'я і міцьних нервів, хороших зарплат і побільше приємних, радісних моментів!Зі Святом!

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.