Засідання клубу вихователів-початківців дошкільних закладів Фрунзенського району

Формування передумов економічної освіти дітей дошкільного віку.

2 грудня 2016 року в дошкільному закладі було проведено засідання клубу вихователів - початківців дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради.

Методист Любінецька Людмила Володимирівна ознайомила молодих спеціалістів з інформацією про шляхи оптимізації економічного виховання дошкільників.

Практичний психолог Хижначенко Алла Дмитрівна, дала поради щодо економічного виховання дітей в сім'ї - кишенькові гроші.

Були переглянуті заняття: Інтегроване заняття з пріоритетом економічного та духовного виховання "День народження Снігуроньки" у середній групі №9, а також заняття-гру у старшій групі №5 "Що? Де? Скільки?"

/Files/images/foto_m/DSC04182_500x281.jpg

/Files/images/foto_m/DSC04252_500x281.jpg