Семінар для сестер медичних старших

25 листопада відбувся семінар для сестер медичних старших

семінару для сестер медичних старших

дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради

Тема семінару: Роль медичної служби закладу у формуванні здорового способу життя

Мета семінару: підвищити рівень знань медичних сестер про здоровий спосіб життя, здатності формування позитивної інформації у дітей та батьків щодо збереження та зміцнення здоров’я. Стимулювати зусилля для успішного розв’язання оздоровчих завдань. Удосконалювати фахову майстерність медичних сестер, активізувати їх творчий потенціал.

Категорія учасників: сестри медичні старші

Керівники семінару: Денисенко Г.О., головний спеціаліст управління освіти адміністрації Фрунзенського району ХМР, Кухаренко С.Г., керівник РМО для сестер медичних старших

Дата проведення - 25 листопада 2014 року

Термін роботи - 9.30 – 11.15

Місце проведення: комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 267 компенсуючого типу Харківської міської ради» (проспект Московський, 208/2, т. 392-13-25)

І. Організаційний блок 09.00 - 9.30
Зустріч та реєстрація учасників семінару. Привітання учасників вихованцями закладу Баштинська З.І., завідувач, Касьян О.О., Черних О.М., музичні керівники КЗ «ДНЗ № 267»
ІІ. Мотиваційний блок 9.30 – 9.40
Відкриття семінару, постановка мети і завдань семінару.
Кухаренко С.Г., керівник РМО для сестер медичних старших
ІІІ. Презентаційний блок 9.40 – 9.55
Інформація «Роль медичної служби закладу у формуванню здорового способу життя»
Левченко Н.І., сестра медична старша КЗ «ДНЗ № 267»
ІV. Практичний блок 9.55 – 10.15
Розвага з дітьми середньої групи «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати» Закіпна О.В., вихователь КЗ «ДНЗ № 267» 10.15 - 10.45
Тренінг з елементами гри з учасниками заходу «Хто здоровий, той не плаче, жде його в житті удача» Любінецька Л.В., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 267»
V. Рефлексійний блок 10.45 – 11.00
Порадник для медичних сестер щодо роботи з батьками з питань формування здорового способу життя дошкільників.
Левченко Н.І., сестра медична старша КЗ «ДНЗ № 267» 11.00 – 11.15
Круглий стіл «Підведення підсумків семінару».
Денисенко Г.О., головний спеціаліст управління освіти