ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародний день захисту дітей, це одне із найстаріших міжнародних свят.
Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.
Саме з цієї нагоди, вже традиційно наш педагогічний колектив привітав вихованців з цим чудовим святом.
Святкова розвага приурочена Міжнародному дню захисту дітей об'єднала усіх вихованців нашого закладу. Дітям розповіли про свято, влаштували цікаві конкурси, та на завершення всіх малюків очикувало чарівне дійство мильних бульбашок та повітряних кульок. Діти отримали невичерпне задоволення та купу позитивних емоцій.