ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Розквітне вся земля -
Радіймо, друзі,
Великодня казка
Гаївкою хай серце звеселя!

/Files/photogallery/8809/IMG_20210429_102146.jpg

З приходом весни все навколо пробуджується і оживає, а люди з особливим трепетом готуються до великого свята.
Великоднє свято - одне з найбільших свят українців. Це свято символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою, це свято, коли вся родина збирається разом і вітає один одного.

/Files/photogallery/8809/IMG_20210428_100414.jpg

В нашому закладі з метою ознайомлення дітей з традиціям і історією цього свята прйшов тематичний великодній тиждень. Вихователі і вчителі-дефектологи провели цікаві та різноманітні заняття для вихованців на яких вони розглядали ілюстрації, читали вірші та оповідання, виготовляли великодні вироби, грали в народні ігри. Діти не тільки поглибили свої знання про традиції нашого народу але і отримали задоволення створивши своїми руками оригінальні і яскраві поробки.