МЕТОДИЧНЕ ОБ"ЄДНАННЯ "МУЗИКОТЕРАПІЯ В РОБОТІ З ДІТЬМИ"

У нашому закладі відбулося районне методичне об'єднання для музичних керівників ЗДО та НВК Немишлянського району з теми "Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами".
Учасники онлайн-заходу змогли переглянути фото-та відеоматеріали проведення пластичного балету, гімнастика пробудження, вправи на релаксацію, артикуляційного логопедичного заняття з використанням музики, нетрадиційного квест-заняття музикотерапевтичного спрямування тощо.
Також учасників заходу ознайомили з витоками застосування музикотерапії у медицині, освіті, інших сферах і формами роботи з використанням музики в роботі з дітьми з особливими потребами.
Онлайн-зустріч викликала у учасників позитивні емоції та мотивацію до використання самих безпечних і доступних ліків для зцілення дітей дошкільного віку у практиці роботи ЗДО.

/Files/photogallery/8808/Слайд1 - копия.PNG