Земля - наш рідний дім

В нашому закладі пройшов тематичний день "Земля - наш рідний дім". Вихователі, вчітелі-дефектологи, лікар-офтальмолог провели з дітьми корекційну роботу, підгрупові та індивідуальні заняття, бесіди, спостереження, дидактичні ігри, вікторини, виставки, комплекси зорової, пальчикової та артикуляційної гімнастики. На підгрупових заняттях вчителі-дефектологи Євдошенко О.А., Нікітіна Н.М. вправляли дітей середнього та старшого дошкільного віку в умінні бережно відноситися до навколишнього середовища. Використання природного матеріалу дало змогу дітям пригадати приємні хвилини перебування в лісі, парку, в селі у бабусі. Крім того це розвивало дрібну моторику, тактильні відчуття, кольлросприймання, мовлення.
Вихованці протягом дня вчилися з любов'ю розповідати про планету Земля, захоплювалися її просторами і красою, обіцяли піклуватися про неї та її природні ресурси.
А дорослим в черговий раз наголосили, що людство стало нещадно використовувати ресурси порушуючи порядок у власному домі.
Педагоги дали уявлення дітям про те, як потрібно дбати та берегти природу.

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на планеті знаходиться під великим питанням.

/Files/photogallery/8806/IMG_20210305_100605.jpg

/Files/photogallery/8806/IMG_20210305_102326.jpg