ЗИМУ ЗУСТРІЧАЄМО - САДОЧОК ПРИКРАШАЄМО!

Для багатьох дітей зима - улюблена пора року. Очикування зимових свят, розваг та подарунків. Можливість веселитися з друзями, борсатися в снігових заметах, грати в веселі ігри . А для того що б відчути свято працівники нашого закладу разом з вихованцями активно готуються і прикрашають групи та інші приміщення нашого садочка. Атмосфера очікування свята охоплює всіх у закладі, і кожен день стає по справжньому чарівним. Особливо цікаво прикрасили свою групу діти старшого дошкільного віку разом з вихователем Сергеєвою Н.М. створивши колективну композицію з вирізаних сніжинок, прикрашених ялинок і сніговиків.
Під час спільної праці у дітей формується товаристкість, вміння злагоджено працювати такж розвивається естетичний смак, творча уява, з'являється зацікавленність до святкування та бажання створити щось власноруч.

/Files/photogallery/8792/DSC_1325.JPG