Святкова розвага " Святкуємо Масницю".

Останній тиждент перед Великоднім постом в Україні називають Масниця або Колодій. Цього року це свято починається 12 лютого і триває до 18 лютого. Вихователі нашого закладу активно залучають дітей до цього смачного і неймовірно ситного свята та справжньої забави. У всіх вікових групах у доступній формі дітей ознайомили з історією свята, а мамам і бабусям радили залучати до приготування святкових страв дітей будь-якого віку. Наприклад, старші діти можуть допомогати замішувати тісто, а меньшим можна доручити класти начинку. Ну а сама почесна місія - це, звичайно ж, дегустування готових страв. Ось так святкували це свято у середній групі №2. Вихователь Дем'яненко Тетяна Вікторівна разом з батьками облаштувала куточок із традиційними атрибутами сільської хати: піччю, рогачем, макітрою, випічкою і т.п. І діти з задоволенням грали в народні ігри, співали пісні - заклички, ласували смаколиками, які приготували разом з рідними.

/Files/photogallery/8653/IMG_3037.JPG