ПРОСТІ ПРАВИЛА ХАРЧУВАННЯ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Влітку природа дарує нам соковиті ягоди і плоди, якими ми поспішаємо оздоровити організм малюка, щоб він запас вітамінів на цілий рік. Але при цьому важливо вберегти дитину від кишкових інфекцій. Чисті руки, овочі і фрукти, свіжо приготована їжа – запорука здоров’я вашої дитини в літній період.

ПРАВИЛА:

1. Не втрачає актуальності просте правило особистої гігієни – частіше мити руки з милом, тому що мікроби – збудники кишкових інфекцій легко прилипають до маленьких долоньках. Якщо вимити руки у водопровідній воді немає можливості, не користуйтеся для цих цілей озерної або морською водою, візьміть бутильовану або просто протріть ручки гігієнічними серветками з антисептичної просоченням.

2. Всі фрукти і ягоди купуйте в магазинах або на стаціонарних ринках, оскільки там вони проходять попередній аналіз. Обов’язково перед вживанням мийте їх у проточній воді.

3. Не готуйте влітку «про запас». Давайте дітям тільки свіжоприготовлену їжу. Не змушуйте дитину в жаркий літній день є на обід м’ясні блюда, якщо він відмовляється, краще запропонуйте куряче м’ясо на вечерю. Справа в тому, що в спеку ми не витрачаємо енергію «на обігрів», тому почуття голоду виникає пізніше, ніж взимку. Частіше перевіряйте свій холодильник і без жалю позбавляйтеся від прострочених продуктів.

Неправильне харчування – важлива причина, яка пояснює, чому хворіють діти . Незбалансоване або неправильне харчування – це харчування, бідне вітамінами і мікроелементами, білками, вуглеводами і клітковиною, такими необхідними для дитячого організму.