ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА МОЛОЧНИМИ ЗУБАМИ МАЛЮКА

Доглядати за молочними зубами малюка необхідно з самого раннього дитинства. Звичайно ж, кожна мама хоче, щоб у її дитини зубки були здоровими, нехай вони навіть ще молочні і незабаром будуть випадати, але ж відомо, що здорові молочні зубки дають можливість припустити, що постійні зубки також будуть здоровими.

КАЛЬЦІЙ - основа здорових зубів дитини.

Оскільки зубки у дитини закладаються ще задовго до його народження, майбутній мамі слід приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Оскільки кальцій відіграє провідну роль у формуванні кісткової системи малюка, вагітна жінка повинна вживати достатню кількість продуктів, багатих на кальцій.

Догляд за зубками з перших місяців життя малюка

Здійснювати догляд за зубками малюка необхідно починати ще задовго до появи першого зуба. Стоматологи рекомендують починати масаж ясен вже на 2-3 місяці, обмотавши палець чистою марлечкой і надівши спеціальну силіконову насадку. Потім після появи першого молочного зуба слід починати догляд саме за зубками малюка.

Догляд за молочними зубами

Стоматологи радять мамам дотримуватися кількох правил по догляду за молочними зубами дитини, які допоможуть малюкові утримувати свої зубки в чистоті, а отже, і зберегти їх здоровими до того моменту, як вони почнуть замінюватися постійними зубами.

Доглядати за молочними зубами треба починати з моменту появи першого зуба, а самостійно доглядати за своїми зубками малюк може починати вчитися з 1,5 років.

Спеціальні засоби по догляду за дитячими зубами, такі як дитячі зубні щітки з м'якою щетиною, дитячі зубні пасти і ополіскувачі для порожнини рота, необхідно підбирати з особливою ретельністю і увагою. Краще всього, якщо ці кошти будуть відповідати віку малюка, щоб ніжна емаль молочних зубів не ушкодилася. Ні в якому разі не застосовуйте засоби по догляду за зубами та ротовою порожниною, призначені для дорослих.

Молочні зуби необхідно чистити вранці і ввечері, але полоскати рот необхідно після кожного прийому їжі.

Правильне здорове харчування дуже важливо для здоров'я молочних зубів В раціон малюка обов'язково повинні входити молочні продукти, такі як сир, сир, кефір, йогурт, кисле молоко, апельсини та інші цитрусові, зелений лук, смородина, шипшина, помідори, капуста, м'ясні продукти, риба, продукти з 100% цільного зерна.

І батьки повинні знати, що відвідувати стоматолога дитині необхідно з віку двох років. Якщо ж є якісь проблеми з молочними зубами, тоді відвідувати дитячого стоматолога необхідно кожні 3 місяці.

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.