/Files/images/зрение.jpg

Шановні батьки майбутніх вихованців ДНЗ №267! Запрошуємо до спілкування з приводу зарахування до дошкільного закладу.
Наш заклад приймає дітей віком від 2-х до 6 років. У нас створені всі необхідні умови для розвитку та оздоровлення дітей:
-музична зала;
- фізкультурна зала;
- кабінет лікаря-офтальмолога ( з сучасним обладнанням);
- корекційні кабінети для занять з вчителями-дефектологами;
- працює соціально-психологічна служба.
В нашому закладі створено багато осередків з метою задоволення потреб дітей за інтересами та розвитку творчих здібностей вихованців працюють гурти.
З любов'ю та повагою до кожної дитини чекають педагоги на дітей.
Набір в заклад проводиться цілий рік ( за наявністю місць).
Не зволікайте, чекаємо на Вас!

/Files/images/1 001.jpg

/Files/images/vakanciya.jpg

Довідки за телефоном : 725-16-98

Дошкільному навчальному закладу на постійну роботу потрібнен кухар. Офіційне працевлаштування, надання повного соціального пакету.

/Files/images/423390-3800x2664.jpg

Дошкільному навчальному закладу на постійну роботу потрібен практичний психолог. Офіційне працевлаштування, надання повного соціального пакета.

/Files/images/психолог.jpg

/Files/images/vakanciya.jpg

На онлайн платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серівли. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал " Як громаді стати цифрою"
(https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities)в